Užklausa turto vertinimui

Bendrovė UAB „BUTAS TAU“ įkurtą 1994 m. Bendrovės pagrindinė veikla – nekilnojamojo turto vertinimo paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims, kilnojamojo turto vertinimas, verslo vertinimas, tarpininkavimas perkant – parduodant nekilnojamąjį turtą.

Turto vertintojų ir konsultantų biure BUTAS TAU dirba nekilnojamojo turto teismo ekspertai. Teisėjo ar teismo nutartimi atliekamos nekilnojamojo turto ekspertizės ir teismui pateikiami Ekspertizes aktai.
Turto vertintojų ir konsultantų biuro BUTAS TAU darbuotojai nuo 1992 metų tarpininkauja perkant – parduodant nekilnojamąjį turtą, o nuo 1996 metų vertiną nekilnojamąjį turtą visoje Lietuvoje.

Mūsų įmonės rengia turto vertinimo ataskaitas Bankų ir Kredito unijų, Notarų biurų, Advokatų kontorų klientams, Teismams, Antstolių kontoroms, Bankroto administratoriams, Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Turto vertintojų, konsultantų ir teismo ekspertų biuras BUTAS TAU rengia turto vertinimo ataskaitas šiais tikslais:

finansinių ataskaitų sudarymo;
apmokestinimo (įskaitant ir retrospektyvinius turto vertinimus);
draudimo, nuostolių nustatymo;
įkeitimo (Bankams ir Kredito unijoms);
nuosavybės teisės perleidimo;
kitais tikslais (Teismams, Antstolių ir Advokatų kontoroms, Bankroto administratoriams ir kt.)
Mūsų įmonės rengia turto vertinimo ataskaitas šių kredito įstaigų klientams:

AB SEB bankas; „Swedbank“; AB Luminor Bank AB; AB Šiaulių bankas; AB „Citadele“ bankas; Danske Bank A/S Lietuvos filialas; UAB Medicinos bankas, bei Kredito unijoms.

Turto vertintojų ir konsultantų biure BUTAS TAU dirba nekilnojamojo turto teismo ekspertai. Teisėjo ar teismo nutartimi bendrovė atlieka nekilnojamojo turto ekspertizes ir pateikia teismui Ekspertizes aktus.

UAB BUTAS TAU antstolių patvarkymais ruošia nekilnojamojo turto vertės nustatymo ekspertizes.

Mūsų įmonės turto vertintojai nustato turto rinkos vertę ir paruošia Turto vertinimo ataskaitas skyrybų procesams.

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti tinkamiausią teikiamų paslaugų pasiūlymą. Užpildydami užklausos formą, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, taip pat SUTINKATE gauti pasiūlymus dėl teikiamų paslaugų. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų privatumo politikoje.


Spausdinti

Palyginti

Paieška