Pardavimas

Geras, naujas 48 kv.m butas su virtuvės baldais ir buitine technika

4859

Objekto ID

48 m2

Plotas

1

Miegamasis

1

Vonia

82,000€

Aprašymas

Vilniuje, Pašilaičių seniūnijoje, naujų daugiabučių pastatų kvartale, ribojamame Justiniškių, Sviliškių ir Dociškių gatvių, 2008 metais baigto statyti gyvenamojo namo antrame aukšte parduodamas įrengtas dviejų kambarių butas.
Buto patalpų bendras plotas – 47,56 kv.m, patalpų šildymo sistema – centrinis šildymas iš miesto šilumos tinklų su individualia apskaita ir autonominių šilumos srautų reguliavimu. Žemi buto eksploatavimo kaštai. Pastatą administruoja UAB „ADMI“.
Buto patalpose įrengta autonominė kondicionavimo sistema (du kondicionieriai įrengti svetainėje ir miegamajame kambaryje). Įrengtos šildomos grindys prieškambaryje ir sanitarinėse patalpose. Buto patalpų planavimas – funkcionalus, kambarių langai nukreipti į pietus ir vakarus.
Patogus susisiekimas viešuoju transportu, patogus išvažiavimas į Vakarinį aplinkkelį, netoli prekybos centrai „Lidl“ ir „Maxima“.
Butas parduodamas su virtuvės baldais, virtuvės buitine technika (šaldytuvu, indaplove, orkaite, kaitlente), sieninėmis spintomis, miegamojo lova, valgomuoju stalu ir kėdėmis . Buto pardavimo kaina – 82 000 EUR.
Buto pardavimui tarpininkauja turto vertintojų ir konsultantų biuras BUTAS TAU, UAB, Konstitucijos pr.11, Vilnius, tel. +370 687 40000.
Apžiūrėti parduodamą butą galima Jums patogiu metu.

Adresas

Adresas: Justiniškių g. 144c, Vilnius
  • Šalis: Lietuva
  • Savivaldybė: Vilniaus m.
  • Miestas: Vilnius
Atsidaryti per Google Maps

Vieta

Susisiekite